Maltana’dan Devrim Yaratan Yeni Ürün Şekersiz, Glutensiz ve Ananas Aromalı Malt İçecek

Maltana’dan Devrim Yaratan Yeni Ürün Şekersiz, Glutensiz ve Ananas Aromalı Malt İçecek

İçecek sektöründe geniş ürün yelpazesi ile ön plana çıkan DyDoDrinco Türkiye, Maltana markasıyla birbirinden leziz yeni ürünlerini tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. 12 ülkeye ihracat gerçekleştiren DyDo Drinco Türkiye’nin, 10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin malt içecek kategorisinde lider konumda olan Maltana markası, glutensiz ve şekersiz içeriğe sahip yeni ürünü Maltana ZERO ananas aromalı gazlı içecekile lezzetli ve sağlıklı bir içecek deneyimi sunuyor.

DyDo Drinco Türkiye’nin lider alkolsüz malt içecek markası Maltana’nın yeni ürünü Maltana ZERO Ananas Aromalı Gazlı İçeceği raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Maltana’nın yenilikçi yaklaşımıyla hazırlanan Maltana ZERO Ananas Aromalı Gazlı İçecek, ananasın ferahlatıcı ve doyurucu tadını, şekersiz içerik ve eşsiz lezzet ile buluşturuyor.

Şekersiz ve glutensiz içeriği ile ön plana çıkıyor

Yenilikçi ürün portföyü ve tüketici odaklı yaklaşımıyla her damak tadına hitap eden Maltana, sağlıklı ve lezzetli bir içecek arayışında olanları Maltana ZERO Ananas Aromalı Gazlı İçecek ile tanıştırıyor. Herhangi bir koruyucu madde içermeyen ve güvenli bir tüketim sunan Maltana’nın en yeni ürünü Maltana ZERO Ananas Aromalı Gazlı İçeceği, glutensiz ve şekersiz içeriği ile ön plana çıkıyor. Maltana ZERO Ananas Aromalı Gazlı İçecek, bilinçli tüketicilerin de beklentilerini karşılıyor. Maltana Zero günün her anında hafif ve keyifli bir mola fırsatı yaratıyor.

www.dydodrinco.com.tr