Kütükcüoğlu’nda Yeni Hedef Yurtdışı

Kütükcüoğlu’nda Yeni Hedef Yurtdışı

Endüstriyel Mutfak sektöründe set üstü ve yardımcı ekipmanlar kategorisinde üretim yapan Kütükcüoğlu Endüstriyel Mutfak Ekipmanları,  geniş ürün yelpazesi ile iç pazarda adından söz ettirmektedir.

Son beş yıl içerisinde ürün yelpazesi olsun ve cirosal bazda %300 büyüyen Kütükcüoğlu iç pazarda kendini kanıtlayarak ürünlerin kalitesi ile kendinden gün geçtikçe söz ettirmektedir.

Endüstriyel mutfak, züccaciye ve pastacılık sektörlerine hitap eden ürün çeşitleri nihai kullanıcılar tarafından beğenilip yeni ürün çeşitleri için teşvik edilmektedir.

2023 yılı içerisinde üretim kapasitesini 2 katına çıkarmayı planlayıp yeni bir üretim parkuru için start vermiştir. 2024 yılının ilk çeyreğinde yeni ürün çeşitlerini çıkarmak adına hazırlık yapan Kütükcüoğlu, yurtdışı pazarı için araştırmalara başlamıştır.

Kalitesini global pazarda sergilemek adına yeni markası olan MASCARPONE görücüye çıkmış, şimdiden dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle Ortadoğu, Avrupa ve Kuzey Amerika kıtalarında talepler oluşmaya başlamış, kalitesinin takdir görmesi şirket tarafından hedeflerin yüksek tutulması için kanıtlamıştır.

Kütükcüoğlu yurtdışı planlamasının yanında 2024 yılının başında yirmiden fazla yeni ürün çıkarmak adına da yoğun mesai harcamaktadır. Çıkarmış olacağı paslanmaz kevgir, kepçe, sosluklar ve maşa çeşitleri ile birlikte %50 büyümeyi de hedeflemektedir.

www.kutukcuoglumakina.com