Pınaronline’ın Uluslararası Ödüllü Zeytinyağı

Pınaronline’ın Uluslararası Ödüllü Zeytinyağı

TEOSOLE’den3 Yeni Lezzet; Kekikli, Acılı ve Trüf Mantarlı

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformu Pınar Online, müşterilerine yepyeni ve benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor. Ege’nin leziz ve besin değeri yüksek zeytinlerinin ürünü TEOSOLE Zeytinyağları Acılı, Kekikli ve Trüf Mantarlı olmak üzere 3 yeni lezzeti tüketicilerle buluşuyor.

Gurme damakların aradığı, sofraların lezzetine lezzet katacak çeşnilerden Kekikli, Acılı ve Trüf Mantarlı TEOSOLE Zeytinyağları sadece Pınar Online’da satışa sunuluyor.

TEOSOLE’nin Lezzeti Hedef Çiftliği’ndeki Ağaçlardan Geliyor

TEOSOLE Zeytinyağları, Yaşar Topluluğu Onursal Başkanı Selçuk Yaşar tarafından Türk tarım ve hayvancılığına destek olması amacıyla 1968 yılında İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde kurulan Hedef Çiftliği’ndeki içinde 1000 yıllık ağaçların da bulunduğu zeytinliklerden elde ediliyor.Tek bir bahçenin zeytinlerinden üretilen TEOSOLE, Naturel Sızma Zeytinyağı 500 ml ve 1000 ml, 300+ ve 500+ Yüksek Polifenollü Naturel Sızma Zeytinyağları ise 250 ml şişelerde tüketicileriyle buluşuyor.Bu yıl TEOSOLE 500 + Çok Yüksek Polifenollü Zeytinyağı ile Londra Uluslararası Zeytinyağı Yarışması’na katılan Pınar Online, yarışmada 2023 Altın Kalite Ödülü’ne layık görüldü.

Şimdi ise TEOSOLE Zeytinyağı ailesine yeni katılan Kekikli, Acı Biberli ve Trüf Mantarlı lezzetleri sofralarınızı zenginleştirmeye geliyor. Doğadan ilham alan, özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanan bu özel zeytinyağları, gurme deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Sadece PınarOnline’da bulabileceğiniz bu farklı lezzetler, yemeklerinize benzersiz bir tat katıyor. Gurme damak zevkine sahip olanlar için ideal olan Kekikli, Acı Biberli ve Trüf Mantarlı TEOSOLE Zeytinyağları ile yemeklerinize özel bir dokunuş katarak unutulmaz lezzetlere imza atabilirsiniz.

Antioksidan Bakımından Zengin İçeriğiyle Polifenol

Zeytin henüz yeşil renkteyken soğuk sıkım tekniğiyle elde edilen zeytinyağlarının polifenol oranıda yüksek oluyor.Zeytinin meyvesi koyulaşmaya başlayınca bu oran azalıyor.Erken hasat zeytinlerden soğuk sıkım tekniğiyle üretilen TEOSOLE ise yüksek oranda polifenole sahip. Polifenol, bağışıklık sistemini desteklemesinden kalp-damar sağlığına, cilt üzerindeki olumlu etkilerinden antioksidan bakımından zengin olmasına kadar sağlığa faydaları ile biliniyor.

Pınar Online, Pınar’ın et, süt, su ve içecek ürün gruplarının yanı sıra Pınar Online’a özel olarak üretilen Pınar Kasap ve Pınar Box ile Pınar Select kategorisinde tamamlayıcı markaların da bulunduğu 560’tan fazla ürünü tüketicilerine ulaştırıyor. Pınar Online, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kurye ile teslimat hizmeti verirken diğer şehirlere kargo hizmeti sunuyor.

www.pinaronline.com