Tchibo’dan Yılbaşına Özel Lezzetler

Tchibo’dan Yılbaşına Özel Lezzetler

70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve lezzeti sunan Tchibo, kahve severleri yeni yıl heyecanına ortak olan lezzetlerini denemeye davet ediyor.

Tchibo bu sene de yılbaşına girerken kahve severlere özel lezzetler sunmaya devam ediyor. Cinnamon Pretzel Celebration, yılbaşının olmazsa olmazları tarçın ve çikolatanın dayanılmaz uyumuna eşlik eden pretzel süslemesiyle yeni yıl coşkusunu simgeleyen bir içecek. RedCupcake ise frambuaz dolgulu kırmızı kekin özel krema ile süslenmesiyle hem göze hem de damağa hitap ediyor.Sınırlı üretim Yılbaşı Çikolata Kutusuda sütlü çikolatalı çilek draje, sütlü çikolatalı fındık draje, bitter çikolata kaplı portakal dilimi ve sütlü çikolatalı antep fıstığı rocher’in derlendiği bir lezzet serüveni.

Kahve uzmanı Tchibo; yılbaşını yansıtan tatlar, renkler, motiflerle hazırladığı ve her damak zevkine hitap eden yeni ve klasik lezzetleriyle yeni yılı karşılıyor. Tchibo’nun yeni yılın vazgeçilmez rengi kırmızıdan ilham alan bardakları ve yılbaşı ruhunu taşıyan ikonlarla süslenen bardak tutacağı tasarımları da kahve uzmanının döneme özel içeceklerine eşlik ediyor

Tchibo, yeni yıl heyecanını mağazalarına getiren ürünleriyle kahve severlere bu yılbaşı da keyifli ve yeni lezzetler sunmaya hazır.

www.tchibo.com.tr