Sağlıklı Atıştırmalıklarda Yeni Bir Lezzet

Sağlıklı Atıştırmalıklarda Yeni Bir Lezzet

Gıda alerjenlerinin kullanılmadığı bir tuzlu atıştırmalık markası olarak 2021 yılında kurulan Peapublic, herkesin aşina olduğu bitkisel protein, kalsiyum ve lif bakımından zengin nohutu birbirinden farklı baharatlarla harmanlayıp, kullandığı tekniklerle besin değerini kaybetmeden tüketiciye sunuyor.

Nohut, formu bozulmadan, içeriğinde herhangi bir katkı maddesi ve ilave şeker kullanılmadan tuzlu bir atıştırmalık haline getiriliyor. Her bir baharatın özel olarak üretildiği bu paketlerde, kurutulmuş nohut, zeytinyağı ve baharat dışında ekstra hiçbir şey bulunmuyor.

Son yıllarda artan sağlıklı yaşam ve beslenme trendleri, tüketicilerin yiyecek seçimlerinde daha bilinçli tercihler yapmasına yol açıyor. İnsanlar vücutlarına iyi gelecek, doğal ve katkısız besinlere yönelirken yüksek lif ve protein içeriğiyle Peapublic, lezzetten de ödün vermiyor.

Aynı zamanda Peapublic atıştırmalıklarını, çeşitli yemeklerin yanında garnitür olarakta sunabiliyorsunuz. Salatalarınıza, çorbalara ve sandviçlere ekleyerek hem lezzetlerini artırabilir hem de protein ve lif bakımından katkı sağlayabilirsiniz.

Sade, deniz tuzlu, cajun baharatlı, barbekü aromalı ve ballı hardallı seçenekleriyle günün her anında keyifle ve suçluluk duymadan tüketebilirsiniz.

www.peapublic.com