Şeflerin Tüm İhtiyaçlarına Cevap Vermek İçin Tasarlandı

Şeflerin Tüm İhtiyaçlarına Cevap Vermek İçin Tasarlandı

İzmir’de, 5.850 metrekare kapalı alana kurulu modern fabrikasında endüstriyel tip yıkama makineleri, pizza fırınları ve konveksiyonlu fırınlar üreten MAKSAN, ağırlıklı Avrupa ülkeleri olmak üzere 48 ülkeye ihracat yapmaktadır. Endüstriyel mutfak sektöründe Türkiye ve dünyanın tanınan markaları arasına girmeyi vizyon edinen üretici firma, teknolojik yeniliklere öncülük eden çizgisiyle müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan ürünler üretmeye ve satış sonrasında da iyi hizmeti sürdürülebilir kılmaya odaklanıyor.

MAKSAN, ürettiği cihazlarda teknolojik yenilikleri yakalamak ve müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için AR-GE departmanında yazılım mühendisi ve şef çalıştıran Türkiye’deki sayılı firmalardan biri olma özelliği taşıyor. Mühendislerin yaptığı mekanik ve yazılımsal testler haricinde ürettikleri ürünleri kullanacak olanlar şefler olduğu için bünyesindeki şeflerin yaptığı testlere de çok önem verilmekte.

MAKSAN’ın üretmekte olduğu MKF DIGI serisi dijital konveksiyonlu fırınlar %1 ısı hassasiyetiyle pişirim yapabiliyor. Bu sayede pişen ürünlerin standardizasyonu sağlanıyor. Ayarlanabilir 6 farklı fan hızı seçeneği ise makaron gibi hassas pişirim gerektiren patisserie ürünlerini dahi ustalıkla pişirebilinmesini sağlıyor. MKF DIGI’de bulunan 3 kademeli 50 program kaydedebilme özelliği, franchise sistemindeki mutfakların müşterilerine daima aynı kalitede ürünü kolaylıkla sunabilmesini sağlıyor. Bu özellikleriyle MKF DIGI serisi konveksiyonlu fırınlar, şeflerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere tasarlanmıştır. MKF DIGI’nin farklı kapasitedeki endüstriyel mutfaklara yönelik üretilen 4, 6 ve 10 tepsi kapasitede model seçenekleri mevcuttur.

www.maksanmutfak.com.tr