GLUTENSİZ KARIŞIMLARLA YOLA DEVAM

GLUTENSİZ KARIŞIMLARLA YOLA DEVAM

2014 yılında “Kolay kullan doğal beslen” felsefesiyle glutensiz dünyasına adım atan Naturelka, Aydın kestanesi unu ile başladığı yolda, bugün 25 ürüne ulaştı.

Ticaret hayatına başladığı ilk yıllarda kestane unu,keçiboynuzu unu, nohut unu,çiğ karabuğday unu gibi glutensiz un seçeneklerini tüketiciye sunan ve bu ürünleri kullanım şekilleriyle birlikte tüketiciye anlatan sektördeki ilk firmalardan.

Unların yanı sıra sebze ve meyve tozlarıyla, kullanım kolaylığı ile birlikte,  tariflere renk ve aroma katılması sağlayan Naturelka, e-ticaret sitedeleri,zincir marketler,restaurant,fırın, pastane ve otellerle de çalışıyor.

Araştırma ve yatırımlarını glutensiz karışımlara yönlendiren Naturelka, her evde bulunan malzeme eklentileriyle, 10-15 dakikada hazırlanabilecek karışımları hem perakende hem de endüstriyel tüketicilerine ulaştırıyor.

Vegan Tarhana,Çıtır Kaplama(pane harcı) Sade Kek Karışımı, Kakaolu ve Keçiboynuzlu Puding, Portakallı Bademli puding, Kestaneli Hurmalı Puding, Chi’kolita (dondurma, içecek ve çikolata karışımı) son 2 yıl içerisinde piyasaya çıkardığı ve yoğun ilgi gören glutensiz un karışımları ile tüketiciye glutensiz,rafine şekersiz ve katkısız pratik ürünler sunuyor.

www.naturelkadukkan.com