Taze ve Dondurulmuş Deniz Ürünlerinin Uzman Tedarik Markası

Taze ve Dondurulmuş Deniz Ürünlerinin Uzman Tedarik Markası

Batu Balık, 2012 yılında taze ve dondurulmuş deniz ürünlerinin satış ve pazarlaması faaliyeti amacıyla kurulmuştur. En üst seviye teknolojiyle donatılmış 1000 m² soğuk hava depoları, işleme ve paketleme tesisleri ve uzman personeliyle Asya’dan Güney Amerika’ya dünyanın farklı bölgelerinden ve Türkiye’den temin edilen yüksek kalite deniz ürünlerini İstanbul ve ülke genelinde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Batu Balık ürün gamında bulunan başta levrek, kaya levreği, çupra ve somon olmak üzere taze balık kategorisinde sunulan ürünleri, porsiyon ya da kilo bazında paketleyerek müşterilerine ulaştırmaktadır.

Mevsime göre av balıkları da ürün gamına eklenmektedir. Ayrıca bütün ya da fileto uskumru, mezgit ve dil balığı fileto ürünleri de donuk olarak temin etmektedir. Kalibresine göre gruplanan karides ve jumbo karides, halka ya da tüp olarak paketlenmiş kalamar, kol ya da bütün ahtapot da ürün gamı içinde ön plana çıkan deniz mahsulleridir.

Batu Balık tesislerinde sunuma hazır ürünler de bulunmaktadır. Ahtapot salatası, lakerda torik, isli midye, ahtapot bacağı ve yengeç surumi ile hazırlanan deniz mahsülleri salatası, uskumru çiroz marin, zeytinli hamsi, sade ve soslu hamsi gibi ürünler en üst seviye kalitede içerik ve hijyen anlayışıyla üretiliyor ve kiloluk paketlerde satışa sunulmaktadır. Müşterilerin damak zevkine önem veren Batu Balık, ana menü ve tamamlayıcı ürünlerinleriyle de müşterilerine hizmet veriyor.

Markanın ana müşterileri arasında; sektörde tanınan seçkin restoranlar, zincir restoranlar, oteller, catering firmaları, kurumsal firmalar, devlet tesisleri, deniz ürünleri satan mağazalar yer almaktadır.

Çalışılan kurumlar için menüler oluşturulması, mevsim ve şartlara göre güncelleme yapılması sayesinde Batu Balık, uzun yıllara dayanan tecrübesini sektör çalışanlarına aktarmayı ve sektörü geliştirmeyi hedefliyor.

Tüm dünyada en iyi tedarikçilerden en kaliteli ürünleri, en hızlı ve taze olarak tam zamanında müşterilerine özenle ulaştırmaya devam ediyor.

www.batubalik.com