Hamur İşi Ürünlerinin Vazgeçilmezi!

Hamur İşi Ürünlerinin Vazgeçilmezi!

Bizim Toptan, Türkiye’nin 71 ilindeki 179 mağazası, satışa sunduğu 8 binden fazla ürünüyle hem ev dışı tüketim hem de perakende alanında her gün binlerce müşteriye hizmet veriyor.Bizim Toptan, Türkiye’nin 71 ilindeki 179 mağazası, satışa sunduğu 8 binden fazla ürünüyle hem ev dışı tüketim hem de perakende alanında her gün binlerce müşteriye hizmet veriyor.

Ulusal-uluslararası güvenilir ve bilinen markalardan oluşan çok geniş bir ürün gamı Bizim Toptan satış kanallarında yer bulurken, firmanın öz markalı ürünleri de ürün portföylerinde önemli bir pay oluşturuyor.

Bizim Toptan’ın müşterileri arasında en çok ilgi gören öz markalı ürünlerinden biri de nitelikli un pazarında %12 oranındaki yüksek protein içeriği ile rakiplerinin arasında öne çıkan “Ülker Bizim Un”.

Buğdayının özel harmanı ile Ülker Bizim Un; profesyonellerin iyi bir undan beklediği kıvam, lezzet, kabarma özelliği, yüksek oranda su kaldırma, kurumama, kolay açılma, yırtılmama, esnek bir hamur oluşturma gibi performans kriterlerinin hepsini karşılıyor. Hem hamur işinin ustaları hem de evlerinde pişirdikleri ürünlerde profesyoneller kadar iyi sonuç almak isteyen tüketiciler, mutfaklarında ‘Ülker Bizim Un’u tercih ediyor.

Buğdayın kalbinden yani en değerli kısmından harmanlanan Ülker Bizim Un, leziz ve kaliteli ürünler pişirme imkanı sağlamasının yanı sıra yüksek proteinli yapısı ve su tutma kabiliyeti ile daha az miktarda unla daha fazla ürün ortaya çıkarma avantajını da sunuyor.

Böreklik & Pastalık, Baklavalık & Böreklik ve Pizzalık olmak üzere üç çeşidi bulunan Bizim Un’un endüstriyel kullanıma uygun özel reçeteli ürünleri, 25 kg’lık ambalajlarının yanında, 5 kg’lık ambalajlarda hamur işini bilen ve evinde profesyoneller kadar iyi sonuç almak isteyen müşterilere de sunuluyor.

www.bizimtoptan.com.tr