Tesis Güvenliğini Artıran, Enerji Giderlerini Düşüren Çözüm

Tesis Güvenliğini Artıran, Enerji Giderlerini Düşüren Çözüm

Konuklarına lüks, kaliteli ve konforlu hizmet sunan otel ve tatil köyleri, seyahat eden misafirlerinin ikinci evi olma görevini yerine getiriyor. Memnuniyet odaklı hizmet veren otelcilik işletmeleri, güvenlik hizmetinin düzgün ve eksiksiz verilmesi, çalışma etkinliği ve enerji verimliliğinin artırılması için onlarca farklı teknoloji ve iş gücünden faydalanıyor. Ancak günümüzde birbirinden bağımsız çalışan teknolojik araçlar hem yüksek maliyetlere hem verim kaybına sebep oluyor.

Yapay zeka teknolojisi ile güvenlik sektörüne farklı bir soluk getiren Eyedius, otellerin ihtiyaç duyabileceği güvenlik, enerji ve işletme verimliliğini tek bir çatı altında sunuyor.

Kamera Altyapınızı Değiştirmeden Yüksek Teknoloji İle Tanışın

Eyedius tesis yönetiminde ihtiyaç duyulan tüm güvenlik, işletme verimliliği ve enerji tasarruf operasyonlarını sizin yerinize yönetiyor, denetliyor ve raporlayarak, bütüncül kontrol sağlıyor.Yalnızca tesislerde kullanılan mevcut güvenlik kameraları ve bilgisayar ile çalışan sistem, tesisin mevcut altyapısını kullanarak ek altyapı maliyeti oluşturmuyor. Üstelik enerji maliyetlerini de düşürerek işletme giderlerine katkı sunuyor.

Kamera Görünlerinizi Sizin Yerinize Takip Eder

Mevcut güvenlik kamera görüntülerini 7/24 takip eden Eyedius, tesisin güvenlik risklerine bağlı oluşan bir durum olması halinde anlık uyarılar üretiyor.

Bir personelin görüntüleri izlemesine gerek kalmadan,otel içerisinde depo alanına ya da bagaj odasına biri girmesi durumunda hızlıca aksiyon alarak tesis yöneticilerini bilgilendiriyor.Tesis güvenliğini sağlarken çalışan ekibin de verimliliğini yönetiyor. Resepsiyondaki ya da restoranda hizmet vermesi gereken personelin yerinde olmaması durumunu da anlık olarak bildiriyor.

 

Enerji Tasarrufu ile Otellerde Sürüdürülebilirlik Sunar

Eyedius,güvenlik hizmetinin yanı sıra tesis yönetim bütçesinde önemli bir yere sahip olan enerji konusunda verimlilik sağlayarak bütçeleri düşürüyor.

Tesislerde, insan olmadığı zaman açık unutulan cihazlar, ışıkları tespit ederek, enerji tasarrufu sağlıyor ve işletme giderlerini düşünüyor.

Restoranlarda yalnızca meşrubatları soğutmak için kullanılan soğutucu dolaplar, kullanım saatleri dışında kapatarak, cihaz başına 4-5 kw enerji tasarrufu sağlıyor.

Açık alanda masada oturan bir kişi olmadığı durumda açık kalan ısıtıcı otomatik olarak kapatılıyor ve masaya biri geldiğinde açılıyor.

Tesis içerisinde enerji harcayan cihazlar otomatik olarak kontrol edilerek, günümüzde önemli bir yere sahip olan karbon ayak izini düşürüp, müşterilerine “sürdürülebilir” bir hizmet sunuyor.

www.eyedius.com