Yemek Kartından Öte: TokenFlex

Yemek Kartından Öte: TokenFlex

Token Finansal Teknolojiler, ödeme cihazlarından edindiği deneyim ve yine ödeme süreçlerini uçtan uca kesintisiz hale getirebilme hedefiyle 2022 yılında yemek kartı sektörüne hızlı bir giriş yaptı.

Esnek yapısından dolayı TokenFlex adı verilen ürünün yeni dünyanın beklentilerine uygun olarak hızlı ve kullanıcı dostu bir mobil uygulama olarak tasarlandığını söyleyen TokenFlex Proje ve Ürün Yönetim Ofisi Yöneticisi Dicle Aslan, “Çok sayıda dijital ürüne ev sahipliği yapıyoruz. Mobil uygulamalarımızı ve panellerimizi on binlerce son kullanıcımız ve üye iş yerimiz aktif olarak kullanıyor. Hepsi bizim için çok değerli. Bu yüzden kendilerinden aldığımız geri bildirimlerle kullanıcı deneyimini ön plana alarak ürünler geliştiriyoruz. Tamamen dijital olarak tasarladığımız TokenFlex, mobil cihazlara indirilebilecek bir uygulama aracılığıyla kolaylıkla kullanılabiliyor. İşlemlerin tamamı temassız olarak gerçekleşiyor. Uygulama içerisindeki kameranın ödeme noktasındaki kare kodu okumasıyla ya da NFC özelliği sayesinde sadece cep telefonu POS cihazına yaklaştırılarak ödeme saniyeler içerisinde temassız olarak tamamlanıyor. Böylece iş yerlerine istedikleri yerde POS cihazına bağlı kalmadan ödeme alma imkanı sunuyor. Harcamalar, bakiye kontrolleri uygulama içerisinden dilenilen zamanda yapılıyor” dedi.

Hali hazırda tüm Koç Topluluğu şirketlerinde kullanılan TokenFlex, Türkiye’nin 81 ilindeki 50.000’den fazla kullanıcısı ve 25.000’den fazla üye iş yeriyle hızla büyüyor.

Bugün Türkiye’nin dört bir yanında orta ve büyük ölçekteki işletmelerin yemek yan faydasına aracılık edebilecek yetkinlikte olduklarını söyleyen Dicle Aslan, şöyle devam etti: “Restoran, kafe, büfe ve marketlerden oluşan geniş bir üye iş yeri ağımız var. Kullanıcılarımız için ulusal ve lokal kampanyalar yaparak TokenFlex bakiyelerini daha verimli kullanmalarını sağlıyoruz.

Üye iş yerlerimizin kaliteli ürünlere daha kolay ulaşabilmesi adına TokenFlex İş Ortağı Tedarik Platformu’nu kurduk. Bu sayede üye iş yerlerimiz ihtiyaç duydukları ürünlere dilerlerse platformumuz üzerinden TokenFlex alacaklarının vade gününü beklemeden kullanarak avantajlı fiyatlarla ulaşabiliyor.

Bu proje ile sektörün sürdürülebilirliğine katkı sunuyoruz ve geliştirmek için yatırımlarımız devam edecek. 2024 yılında daha fazla kullanıcıya yan haklarını uygulama içerisinden daha kolay ve hızlı şekilde kullandırmayı, tüm kullanıcılarımıza sürtünmesiz bir ödeme deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.”

www.tokenflex.com.tr