Yudum Ürünleri, yudumtoptan.com’da Horeca’ya Ulaşıyor

Yudum Ürünleri, yudumtoptan.com’da Horeca’ya Ulaşıyor

Türkiye’de perakende sıvı yağ sektörünün lider markası Yudum, şimdi e-ticaret platformu yudumtoptan.com ile hotel, restoran ve kafe (Horeca) sektöründe faaliyet gösteren işletmeler ile bakkal, çok şubeli marketler, toptan gıda satış kanallarına hizmet verecek.

Savola Gıda Türkiye Satış Direktörü Burak Türköz, sektör lideri olan Yudum markası ürünlerini, yeni lansmanı yapılan e-ticaret platformu ile Türkiye çapında hızlı ve kolay şekilde işletmelere ulaştıracaklarının müjdesini verdi. yudumtoptan.com adresinden sipariş vermek için siteye üye olmak yeterli. Ardından kolay ve hızlı bir şekilde satın alma yapılabiliyor. Satın alınan ürünler yurtiçinde belirtilen adrese güvenli bir şekilde teslim ediliyor.

Burak Türköz, “Ürünlerimizi yudumtoptan.com’da koli bazında satışa sunuyoruz. Sipariş sonrasında kullanıcılar yine yudumtoptan.com adresi üzerinden siparişlerini ve ürün gönderim aşamalarını kolayca takip edilebiliyor. Aslında yudumtoptan.com aracılığı ile ürünlerimizi fabrikamızdan direkt müşterilerimize ulaştırıyoruz.”

Kullanıcıların her türlü öneri, istek ve talepleri için canlı destek imkanı da sunulan yudumtoptan.com platformu üzerinden Savola Gıda Türkiye bünyesinde bulunan Yudum, Yudum Egemden ve Sırma markalı ayçiçek yağı, zeytinyağı, mısır yağlarının yanı sıra şirketin Horeca ve endüstriyel gıda sektörü için özel olarak geliştirdiği Vala ve Sava markalı endüstriyel ve pastacılık yağları da satın alınabiliyor.

Yüksek Kaliteli ve Ödüllü Ürünler, yudumtoptan.com’da

Burak Türköz, yeni lansmanını yaptıkları e-ticaret platformunda satışa sunulan Yudum, Yudum Egemden ve Sırma markalı ayçiçek yağı, zeytinyağı, mısır yağları ile Vala ve Sava markalı endüstriyel ve pastacılık yağlarının Ayvalık’taki üretim tesisinde üretildiklerini belirtiyor: “Ham madde kabulünden başlayarak üretimin her safhasında denetim ve analiz süreçlerini titiz bir şekilde yürütüyoruz. Yarım asırdır üretim tecrübesine sahip bir şirketiz. Tüm ürünlerimiz için Tarım ve Orman Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu parametreler doğrultusunda üretim ve analiz süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Sektör lideri olarak tüm girdi ve proseslerde gıda güvenliği ile ilgili risklerin tanımlanmasını, değerlendirilmesini ve kontrolünü sağlayarak, müşteri ve tüketicilerimizin beklentilerini karşılayan, ulusal ve uluslararası mevzuatla uyumlu ve yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. 2023 yılında uluslararası yarışmalarda kazandığımız yedi ödül ile Türk zeytinyağının kalite ve lezzetini uluslararası arenada da tanıtmaya devam ediyoruz.”

Horeca Mailing Gazete Üyelerine Avantaj

E-ticaret platformuna özel kampanyaların da sunulduğu yudumtoptan.com, Horeca Mailing Gazete okurları için bir avantaj sağlıyor. “HorecaMailing” kodu ile siteden alışveriş yapan ilk 50 kullanıcı tüm ürünleri %10 indirimli satın alacak.

www.yudumtoptan.com/

Bu bir advertorial haberdir.