Bitkisel Ürünler İle Sen De Geleceğin Bir Parçası Ol!

Bitkisel Ürünler İle Sen De Geleceğin Bir Parçası Ol!

Ortak Alan, Türk gıda üreticilerinin doğru ham maddeye ulaşması için Türkiye’nin hemen hemen her noktasına temas ettiği 25 yıllık bir deneyim sonrası, Demeter Kimya ve Gıda tarafından Türkiye’nin ilk yavaş şehri Seferihisar’da kuruldu. Yavaş Şehir anlayışına uygun olarak yerelleşmenin, doğaya ve insana yaraşır bir şekilde yaşamanın tohumlarını bu coğrafyada attı. Bitkisel bazlı sürdürülebilir ürünlerini, sağlıklı yaşam tutkusu olan herkesin ulaşabileceği bir konuma getirdi.

Ürün portföyünde olan bitkisel bazlı tekstürize proteinler ile vegan ve vejeteryanlara hazırlanabilecek menülerde sonsuz seçenekler açarken, sürdürülebilirlik ve karbon ayak izine katkıda bulunmanın bilinciyle her geçen gün ürün gamını geliştiriyor. Glutensiz beslenenlere özel uygulama ürünleri ise yine bitkisel bazlı protein konusu kapsamında geniş bir ürün ağıyla Horeca’nın hizmetine sunuluyor. Sağlık trendinin olmazsa olmazı lifler ise diğer bir uzmanlık alanı. İster “healthy snack” ister liflerin eşsiz tekstür iyileştirme özelliklerinden faydalanmak isteyenler için lifler vazgeçilmez bir içerik.

Seferihisar Ulamış’taki coğrafi işaretli “Seferihisar mandalinası” bahçelerinden toplanan iyi tarım uygulamalı mandalinaları ise en yüksek kalitede kurutup müşterilere sunuluyor.

www.demeterortakalan.com