Saf İçerikli Lezzet Dolu Bir Alışkanlık

Saf İçerikli Lezzet Dolu Bir Alışkanlık

7’den 70’e herkese sütü sevdirme fikri ile doğan ve üç girişimci ortağın uzun soluklu Ar-Ge çalışmalarının sonucunda tüketicilerle buluşan Doyona Süt Ezmesi, özel formülü ile sağlıklı bir atıştırmalık anlayışına yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Katkısız içeriğini saf ve özel bir lezzete dönüştüren tarifinin püf noktası, patent araştırması devam eden pişirme tekniği oluyor. Rafine şeker içermeyen Doyona Süt Ezmesi basit anlatımla, sütün düşük sıcaklıkta uzun bir süre boyunca elma suyu konsantresiyle beraber yanmadan pişirilmesiyle elde ediliyor.

Sade, karamelize, kahveli, çikolatalı, fındık ezmeli çikolatalı ve muzlu olmak üzere farklı lezzetleri tattıran çeşitlerindeki tüm malzemeler, en saf formunda kullanılıyor. %100 inek sütünden üretilen Doyona Süt Ezmesi, yüksek kalsiyum ve protein oranı ile güçlü bir enerji deposu olarak öne çıkıyor.

Son tüketiciye yönelik 190 gramlık standart kavanozlarının yanı sıra 100 gram ve 30 gramlık alternatifleri de bulunuyor. Oteller ve pastaneler içinse sipariş üzerine bir kilogramlık ürünler sağlayabiliyor. Çok yönlü kullanımı ile tüketicilerin tariflerine lezzet katarken yepyeni lezzet keşiflerine çıkarıyor. Ekmek üzerine sürülerek ya da kaşıkla yenebilen Doyona Süt Ezmesi; kahveye, süte veya yulafa eklenebiliyor. Kendine has kıvamı ve tadı, orijinal tatlılar ve kokteyller yapılmasına imkan sağlıyor. Günün her saatinde tüketilebilen Doyona Süt Ezmesi, yüksek doygunluk hissi sunarak kalori dengesinin korunmasına yardımcı olurken spor ve diyet programlarını destekleyen bir tatlı alternatifi olarak da tüketicilerle buluşuyor. Renklendirici, koruyucu, kıvam artırıcı, parlatıcı içermeyen saf tarifiyle besleyiciliği yüksek bir öğün olarak 1 yaş üzeri çocuklara da hitap ediyor. Ebeveynlerin çocukları için sağlıklı atıştırmalık arayışına hem lezzetli içeriği hem de saf formülü ile yanıt veriyor.

Sıcak dolum yapılarak pastörize edilen Doyona Süt Ezmesi, kapağı açılmadan 6 aylık raf ömrü sunuyor, kapağı açıldıktan sonra ise +4 derecede saklanması koşulu ile 3 gün içerisinde tüketiliyor.

www.doyona.com.tr