Uzakdoğu Lezzeti Sevenler, Yönünüzü Otooto Sushi’ye Çevirin!

Uzakdoğu Lezzeti Sevenler, Yönünüzü Otooto Sushi’ye Çevirin!

Uzakdoğu lezzetlerini İstanbul’a taşıyan Otoot Sushi 2. Yılını kutluyor. Otooto Sushi, İstanbul’da kendinizi Uzakdoğu’da gibi hissedeceğiniz lezzetleri ile kendine hayran bırakıyor. İstanbul Avrupa Yakası’nın en başarılı Uzakdoğu restoranlarından olan Otooto Sushi, birbirinden lezzetli menüsüyle konuklarını ağırlıyor.

Uzakdoğu yemekleri sadece Türkiye’de değil tüm dünyada da tercih edilen mutfaklar arasında yer alıyor. Kendine has 42 sushi çeşidi ile diğer restoranlar arasından sıyrılan Otooto Sushi, misafirlerine birbirinden özel lezzetleri sunuyor. Mekân, atmosferi, kokteyl çeşitleri, uzakdoğu’nun et ve balık yemeklerini keşfetmenin peşinde olanlara aramıza hoş geldiniz diyor.

“OtootoSushi” ile Uzakdoğu’da gibi hissedeceksiniz!

Nişantaşı Halaskargazi’de yer alan başarılı restoran, yerli ve yabancı misafirlerine uzakdoğu’nun lezzetlerini şölene dönüştürüyor. İstanbul’da Uzakdoğu mutfağını tercih edenler için ilk sırada olmaya aday olan Otooto Sushi, Doğu Bloku ve Avrupalı turistlerin yanı sıra iş dünyasının tercih ettiği mekanlar arasında yerini aldı. Dostlarıyla sohbet etmek ve bir şeyler içmek isteyenler için tercih edilen restoran, birbirinden leziz kokteyl barı ile konuklarına keyifli anlar yaşatıyor.

Uzakdoğu mutfağı’nda ilk adres, Otooto Sushi

Mekânın ortaklarından Kaan Özenç ve Kerem Çağlar Karaali konuklarını özenle ağırlıyorlar. Restoranın mutfak kısmı 11:45-23:30 saatlerinde, bar kısmı ise 02.00’ye kadar hizmet veriyor. Uzakdoğu lezzetlerini deneyimlemek isteyenler yönünü Otooto Sushi’ye çevirebilir.

www.otootosushi.com