Butterfly’da Yazın Tadı: Cold Chocolate ve Mochi

Butterfly’da Yazın Tadı: Cold Chocolate ve Mochi

İyi ve kaliteli çikolatanın adresi Butterfly Chocolate, sıcak yaz günlerinde çikolatadan vazgeçemeyenler için sunduğu Cold Chocolate ve farklı aroma seçenekleriyle hazırladığı mochiler ile yaz aylarını selamlıyor.

Çikolatanın en serinletici hali: ColdChocolate

Beanto bar çikolatalarıyla özel olarak seçtiği kakao çekirdeklerini ustaca sunan Butterfly Chocolate’ın yaz günlerinde serin bir alternatif olarak sunduğu Cold Chocolate, %74 Tanzanya çikolatası, yulaf sütü ve bal ile hazırlanıyor. Butterfly, çikolatanın vazgeçilmez tadını ferah bir şekilde çıkarmaya olanak sağlayan Cold Chocolate’ın buzla tüketilmesini öneriyor.

Cold Chocolate’ın Tanzanya’daki çiftliklerden güneşte kurutulmuş ve fermente edilmiş olarak aldığı organik çekirdeklerden üretilen çikolatası için kavurma ve kabuğundan ayırma prosesini Butterfly üstleniyor. Tüm bu süreçte herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan, çekirdeğin tat notaları ortaya çıkarılarak çikolataya son hali veriyor. Sonrasında ise yulaf sütü ve bal ile yoğunluğu azaltılarak soğutuluyor ve yaz günleri için ideal Cold Chocolate hazırlanıyor.

Dünyayı kasıp kavuran lezzet: Mochi

Vegan ve glütensiz seçenekleriyle de dikkat çeken Japon tatlısı mochiyi ürün yelpazesine katan Butterfly, sıcak yaz günleri için keyifli bir alternatif sunuyor. Mangolu ve çilekli sorbe mochiler ve Oreolu, vanilyalı, Hindistan cevizli ve çikolatalı dondurma mochileri 5’li ve 10’lu paketler halinde menüsüne katan Butterfly, tatlı bir serinlik vaat ediyor.

 Vegan ve glütensiz tatlı arayanlara çözüm

Butterfly, mangolu ve çilekli sorbe mochiler ile vegan tatlı seçeneği arayanlar için yaz günlerinde vazgeçemeyecekleri, lezzetli bir çözüm sunuyor. Serinleten tadıyla gönülleri fetheden sorbe mochiler vegan beslenme biçimine uygun şekilde üretiliyor.

Butterfly’ın katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan mochileri glütensiz beslenenler için de uygun bir alternatif olarak görülüyor. Oreo dondurma mochi dışında tüm seçeneklerin glütensiz içeriklerle hazırlandığı Butterfly’da, mochiler yazın favorilerinden.

Butterfly’ın yaz aylarında denemeden geçilmemesi gereken lezzetleri Cold Chocolate ve mochiler Butterfly şubelerinden ve butterfly.com.tr adresinde bulunabiliyor.

butterfly.com.tr